Potvrzeno v živém přenosu: Z Lucie Vondráčkové je mrzák (Super.cz)

30. listopadu 2010 v 11:20 | Péťule
Kdysi to bývala jedna z nejzdatnějších a nejpilnějších tanečnic naší hudební scény. Ne nadarmo Lucii Vondráčkovou (30) angažovali do několika divadelních představení a její vystoupení a videoklipy nepostrádaly taneční choreografie. Těm dnům je ale konec. Lucie ve svých třiceti letech sotva ujde sto metrů a na nějaké podpatky může zapomenout.

slavík 2010
Lucie Vondráčková má v posledních měsících za sebou dvě náročné operace nohou, které byly nezbytné z důvodu vážného poškození nohou, které si způsobila v dětství. V té době byla totiž Lucie ve světě gymnastiky jako ryba ve vodě. Tento kdysi populární sport se ale podepsal i na jejím zdraví, a tak jde nyní doslova z operačního sálu na sál. "Po první operaci jsem myslela, že to bude dobré, ale jakmile jsem nazula podpatky, bylo to, jako když šlápnu na střep," popsala své utrpení Lucie.


slavík 2010
Vondráčková se na rozdíl od své tety Heleny, která se letos neobjevila ani v první desítce, umístila na skvělém druhém místě, což byl i pro ni dostatečně pádný důvod, aby se s bolavýma nohama dostavila do Státní opery. "Lucie do poslední chvíle nevěděla, jestli dorazí nebo ne," řekl jeden z kamarádů zpěvačky, která přebírala cenu v plochých botách tzv. balerínách.

slavík 2010
Zamilovaná Vondráčková se ale pravděpodobně chtěla i pochlubit novým vztahem s hráčem české hokejové reprezentace Tomášem Pleskancem. Vztah na dálku je v jejím případě pravděpodobně to nejlepší, co ji mohlo potkat, což potvrzuje i samotný hokejista. "Lucie má svoji práci a já svoji. Že se nevidíme každý den, je fakt, se kterým nikdo nic nenadělá, ale nebereme to jako překážku," přiznal současný hráč kanadského týmu Montreal Canadiens.


Můj názor: viděla jsem s Luckou video ze křtu CD Dárek a tam se rozebírala operace jejích nohou a Lucka říkala, že měla jít na druhou operaci ale že objevila způsob jak tomu předejít, takže na ni nemusela a ještě říkala, že má teď nohy v pořádku a cítí se fajn.....takže názor na její zdravotní stav si udělejte sami ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama