Listopad 2010

Potvrzeno v živém přenosu: Z Lucie Vondráčkové je mrzák (Super.cz)

30. listopadu 2010 v 11:20 | Péťule
Kdysi to bývala jedna z nejzdatnějších a nejpilnějších tanečnic naší hudební scény. Ne nadarmo Lucii Vondráčkovou (30) angažovali do několika divadelních představení a její vystoupení a videoklipy nepostrádaly taneční choreografie. Těm dnům je ale konec. Lucie ve svých třiceti letech sotva ujde sto metrů a na nějaké podpatky může zapomenout.

slavík 2010
Lucie Vondráčková má v posledních měsících za sebou dvě náročné operace nohou, které byly nezbytné z důvodu vážného poškození nohou, které si způsobila v dětství. V té době byla totiž Lucie ve světě gymnastiky jako ryba ve vodě. Tento kdysi populární sport se ale podepsal i na jejím zdraví, a tak jde nyní doslova z operačního sálu na sál. "Po první operaci jsem myslela, že to bude dobré, ale jakmile jsem nazula podpatky, bylo to, jako když šlápnu na střep," popsala své utrpení Lucie.

Lucká má dalšího stříbrného slavíka....

29. listopadu 2010 v 10:09 | Péťule
V sobotu 27.11. proběhlo ve Státní opeře Praha udílení hudebních cen Slavík 2010. Lucka v kategorii zpěvačka roku získala 36 646 bodů a právem si vybojovala 2. místo a tím pádem stříbrného slavíka!!

slavík 2010
Výsledky:
 Zpěvačka roku: 1. místo Lucie Bílá
                           2. místo Lucie Vondráčková
                           3. místo Ewa Farna

 Zpěvák roku: 1. místo Karel Gott
                        2. místo Petr Kolář
                        3. místo Vojtěch Dyk

 Hudební skupina roku: 1. místo Kabát
                                      2. místo Chinaski
                                      3. místo Nightwork


Skokan roku: Xindl X

Objev roku: Markéta Konvičková

Absolutní slavík: 1. místo Lucie Bílá
                            2. místo Karel Gott
                            3. místo Lucie Vondráčková       

 Slavík bez hranic: No name                                        

Lucka ve V.I.P. Zprávách (25.11. 2010)

28. listopadu 2010 v 12:26 | Péťule
Lucka se objevila 25.11. 2010 ve VIP Zprávách televize Prima......
V reportáži představuje svoje nové album Dárek a taky přiznává vztah s hokejistou NHL Tomášem Plekancem.
Takže hodně štěstí a snad je to ten pravý :-)


Dávám sem odkaz....reportáž  se objevuje v 10:00 :))


Český slavík 2010 je tady!!

27. listopadu 2010 v 9:16 | Péťule

Tak je to tady!!


Dneska ve 20:00 na televizi Nova dávají přímý přenos z udílení hudebních cen Český slavík Mattoni 2010.....

Hlasovat se mohlo do 21.11. 2010

Na slavnostním ve Státní opeře Praha budou v přímém přenosu televize NOVA předány ceny v kategoriích:

ČESKÝ SLAVÍK - zpěvák (kategorie muži)
Kritérium: celkový počet získaných bodů
Českým slavíkem se stává ZPĚVÁK, který v kategorii MUŽI získá nejvíce bodů.

ČESKÝ SLAVÍK - zpěvačka (kategorie ženy)
Kritérium: celkový počet získaných bodů
Českou slavicí se stává ZPĚVAČKA, která v kategorii ŽENY získá nejvíce bodů.
ČESKÝ SLAVÍK - hudební skupina (kategorie skupiny)
Kritérium: celkový počet získaných bodů
Českým slavíkem se stává HUDEBNÍ SKUPINA, která v kategorii SKUPINA získá nejvíce bodů.

ABSOLUTNÍ SLAVÍK
Kritérium: nejvyšší počet získaných bodů bez ohledu na kategorie
Absolutním slavíkem se stane ZPĚVÁK, ZPĚVAČKA nebo HUDEBNÍ SKUPINA, která v hlasování získá celkově nejvíce bodů bez ohledu na kategorii


vedlejší kategorie
SKOKAN ROKU
 Cena Skokan roku je udělována od roku 1998.
 Cena Skokan roku bude v letošním roce udělena za všechny tři hlavní kategorie jedna. Získá ji zpěvák, zpěvačka nebo hudební skupina, která se umístí v první dvacítce a bez ohledu na kategorie poskočí o největší počet příček. Podmínkou zařazení do této kategorie je, aby se v loňském ročníku ankety již umístila na jakémkoliv místě a získala minimálně 101 bod.
OBJEV ROKU
Hlasování v kategorii Objev roku probíhá dvoukolově.
POZOR!
Na jednoho z hlasujících čeká exotická plavba KRÁLOVSTVÍM ARABSKÝCH ŠEJKŮ luxusní zaoceánskou lodí s CK Alexandria! Výherce se dozvíme
při slavnostním vyhlášení výsledků ankety v sobotu 27. listopadu
od 20 hodin v přímém přenosu na TV NOVA.
Lucka

Křest CD Dárek

26. listopadu 2010 v 10:02 | Péťule
Křest cd Dárek
Křest cd Dárek

Křest cd Dárek

Lucie Vondráčková si našla milence: Je to hokejová hvězda Plekanec

25. listopadu 2010 v 12:56 | Péťule
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (30) má zřejmě slabost pro muže na bruslích. Před dvěma lety se rozešla s krasobruslařem Tomášem Vernerem. A nyní randí s jednou z největších českých hokejových hvězd v NHL, Tomášem Plekancem (28).

:))
Vztah Lucie Vondráčkové a Plekance trvá už od léta. Jenže Plekanec hraje v zámoří a Vondráčková momentálně vystupuje v muzikálu Ať žije rokenrol!. Takže na fotky zamilované Vondráčkové s Plekancem si musíme ještě chvíli počkat.

Když včera deník Blesk uhodil na Plekance s jasným dotazem, ani na chvíli nezapíral. "Není co tajit, chodíme spolu," potvrdil informaci lídr Montreal Canadiens. Ale to, jak se s Lucií seznámil, už sdělovat nechtěl.

Lucka si každopádně nabrnkla bohatého ženicha. Plekanec totiž v létě uzavřel nový šestiletý kontrakt s celkovým příjmem 30 milionů dolarů, což je 540 milionů korun českých.

Vondráčková se dokonce na hokejové umění svého milého byla podívat osobně až v Montrealu. "Jak se jí to líbilo? To se musíte zeptat jí," odpověděl Plekanec pro deník Blesk.

A co si myslí Tomáš Plekanec o vztahu na dálku? "Bereme to tak, jak to je. Lucka má svou práci, já taky, ale dá se to zvládat..."

Šumava láká zpěvačku i v zimní sezóně

24. listopadu 2010 v 10:54 | Péťule
Mladá herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, kterou mohou čtenáři Deníku znát z divadelních prken, ale i z televizní obrazovky, vydala v těchto dnech svoji novou desku s názvem Dárek. Deník zajímalo, jak deska vznikala, jak Lucie prožívá Vánoce a jak se jí líbilo během dovolené na Šumavě.

Lucka
V letošním roce jste strávila na Šumavě letní dovolenou. Jaké jste si od nás odvezla zážitky a jak se vám tady líbilo?
O Šumavě jsem věděla, znala jsem ji z vyprávění, z televize, různých knížek, ale nikdy jsem tam nebyla. Sen se mi splnil až letos o prázdninách. Moc se mi tam líbilo, úžasná příroda, skvělí lidé, prostě paráda. Fakt dobré odreagování. Bylo mi tam daleko líp než někde v luxusních hotelích na Bora Bora. I když, tam jsem, pravda, nikdy nebyla. Ale to mi právě vůbec nevadí. Nenechala jsem si ujít ani pořádnou túru. Prostě Šumava mě okouzlila a určitě jsem tady nebyla naposledy. Láká mě totiž i zimní Šumava.

Blíží se advent a Vánoce a s tím i spousta pohádek a filmů. V mnohých z nich jste si zahrála - Kouzelný šíp, Šmankote, babičko, čaruj, Snowboarďáci a v mnoha dalších. Posloucháte třeba svoje písničky, díváte se na filmy, ve kterých hrajete?
Na filmy se třeba na premiérách vůbec dívat nemůžu. Hrad z písku jsem viděla až po deseti letech a konečně ho vnímala s příjemným odstupem a Bathory jsem si vychutnala až s maďarským dabingem v jednom kině v Budapešti. Ale pohádky klidně můžu. Desky poslouchám pořád, protože vymýšlím klipy. Takže mám v určitém období jednu písničku ve sluchátkách pořád dokola.

Kdo by měl zvítězit v kategorii zpěvačka roku?

23. listopadu 2010 v 11:38 | Péťule
Hlasování do ankety Český slavík už skončilo, ale Vy můžete na internetu dál hlasovat a tipovat, která zpěvačka by měla vyhrát kategorii zpěvačka roku... ;)) Časopis Vlasta (rok 2002)

20. listopadu 2010 v 11:22 | Péťule
Časopis Vlasta
Časopis Vlasta
Časopis Vlasta
Časopis Vlasta

Plakát Bravo

19. listopadu 2010 v 12:00 | Péťule
Tohle je snad 2 plakát, který se objevil v časopisu Bravo... :))

Plakát Bravo

Hodina duchů (společně s Lucií Bílou)

18. listopadu 2010 v 11:06 | Péťule

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ - UKÁZKA Z CD DÁREK

17. listopadu 2010 v 9:43 | Péťule

Lucka poslala svým fanouškům ukázku písně Vánoční přání z nového CD Dárek, které vychází 18.11. 2010, zpívá spolu s Radimem Schwabem (muzikál Excalibur, Hrabě Monte Christo)


Seriálová rodinka míří do kin....

16. listopadu 2010 v 11:36 | Péťule
Český seriál v kině se hned tak nevidí, Rodinka to však statečně zkusí. Má totiž za sebou silnou legendu, Takovou normální rodinku, v jejíchž osudech pokračuje.
seriál Rodinka
A při tom se nemusí bát, že by si před televizním uvedením vystřílela veškerý prach. Do kin půjde před Vánocemi jen devadesátiminutový sestřih ze šesti nových dílů- a pouze na omezený čas....


V očí lidí za cvoka

15. listopadu 2010 v 10:00 | Péťule
Článek z časopisu Pestrý svět...

Lucík
Ta holka to nemá v hlavě v pořádku, ťukají si často kolemjdoucí na čelo při pohledu na Lucii Vondráčkovou. Na vině nejsou pouze její ztřeštěné módní kreace. Zpěvačka se leckdy projevuje jako regulérní blázen!
Obzvlášť znát je to v období, kdy piluje nové představení. "Mám pohybovou paměť, takže trénuju choreografie pomocí vizualizace. Někdy zapomenete, že trénujete jen v představách. Stane se to třeba při čekání na tramvaj a začnete dělat nesmyslné pohyby. Stejné je to i s texty her. Učíte se je v duchu a sem tam něco řeknete nahlas. To jsou zvláštní momenty, tím spíš když mluvíte ve verších," dává k dobru situace, kdy se za ní ostatní otáčejí jako za chovankou psychiatrické léčebny.   


Káčko

12. listopadu 2010 v 12:57 | Péťule
Káčko
Káčko

Čím jezdí Lucka Vondráčková?

11. listopadu 2010 v 8:54 | Péťule
Čím jezdí Lucka?

Butterfly - duet s Robem Opatovským

10. listopadu 2010 v 10:50 | Péťule
Článek je z roku 2005

Robo Opatovský potěší brzy své fanoušky novým albem. Na desce se objeví i píseň Butterfly, který nazpíval se známou českou herečkou a zpěvačkou Luckou Vondráčkovou.
Ke spolupráci se dostali díky jednomu koncertu, na kterém oba vystupovali. "Mě tam nepřišli dva kytaristi a Robert mi půjčil své hudebníky. Potom mi pustil písničku Butterfly a ta se mi líbila," popisuje Lucka začátek jejich spolupráce. Nazpívání dalších společných písniček se nebrání. "Když se to bude líbit, tak proč ne," reaguje.
Lucka v současnosti intenzivně zkouší svojí roli v novém českém muzikále Tajemství, jehož autorem je zpěvák Daniel Landa. V Tajemství si zahraje hlavní postavu Elišku.
Muzikál bude mít premiéru 31. března 2005. Jak ale o sobě Lucie prozradila, nedokáže dlouho sedět na jednom místě a už brzy se určitě vrhne na nějaký nový filmový nebo hudební projekt.
  


Lucka

Nové CD Dárek

8. listopadu 2010 v 9:54 | Péťule
Tak a je to tady! Lucka vydává nové CD s názvem Dárek :-) V obchodech by se měl objevit co nejdřív. Bližší info o CD najdete v rubrice CD a MP3 ;)

CD Dárek