Lucka Vondráčková: Upištěná fiflena?

6. října 2010 v 10:58 | Péťule
Článek z roku 2009

"Jsem princezna Hráška, těší mě," představila se krátce před slavnostní premiérou filmu zpěvačka Lucie Vondráčková, která zároveň spolu s hercem Miroslavem Táborským, jenž dabuje kuchaře Andrého, pokřtila i knihu Příběh o Zoufálkovi.

Lucka
"Tahle role se mi dabovala velmi dobře. Princezna hodně pištěla, takže jsem docela ocenila, že jsem krátce předtím měla hodinu zpěvu. Byla jsem rozezpívaná nahoru dolů, a pištění mi tak nedělalo žádný problém," svěřila se se smíchem Lucka, která má s dabováním velké zkušenosti.

Zpěvačka se zase na chvíli vrátila do dětských let. Nadabovala postavu princezny Hrášky v novém animovaném filmu Příběh o Zoufálkovi. Musela přitom pištět jako rozmazlená fiflena. "Jinak se dabuje, když je to film do kin, a jinak, když je to třeba na DVD. Do kin je to mnohem preciznější a detailnější práce, protože zvlášť děti jsou na překlad háklivé. Všechno musí být dokonalé. Když se dabuje na DVD, jedná se většinou o horory. Tam to nemusí být tak přesné," tvrdí Lucka.V originále tuto postavu mluví Emma Watsonová, známá jako Hermiona Grangerová ze ságy o Harrym Potterovi.
Příští středu (11. 2.) se uskuteční v Divadle Hybernia slavnostní předávání desky roku. O Lucii Vondráčkové se v kuloárech mluví jako o budoucí vítězce. Její deska Fénix měla u posluchačů úspěch. Jak se na to dívá ona?

"Nechám se překvapit, co se stane. Na večer se každopádně těším, protože je mi ctí být nominovaná ve stejné kategorii jako například Marie Rottrová," říká Vondráčková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama