Lucie Vondráčková: Z jeviště rovnou do nemocnice

23. října 2010 v 9:56 | Péťule
Lucie Vondráčková ve svých třiceti letech pomalu doplácí na svůj aktivní způsob života - lásku k tanci a hlavně gymnastickou minulost. Po náročně operaci, kvůli které skončila dva měsíce na invalidním vozíku, ji nyní nejspíš čeká další operativní zákrok.


Lucka
Pro herečku a zpěvačku Lucii Vondráčkovou je tanec doslova posedlostí. Odmalička se pohybuje v různých tanečních uskupeních, věnovala se moderní gymnastice a jediný její videoklip se neobejde bez tanečních kreací. To vše mělo za následek, že na prahu třicátých narozenin musela před rokem a půl podstoupit náročnou operaci zhroucené klenby obou nohou. "Problémy jsem měla dlouhodobě, ale když jsem v jednom muzikálu musela tančit v podpatcích, bylo to jako šlapat na střep," přiznala tehdy Lucie. Operace tak podle jejích slov byla nutná.


Jenomže ani ne za rok poskakuje neteř slavné Heleny Vondráčkové po jevišti znovu a vypadá to, že ji zase kvůli tomu čeká další operace. "Lékaři mi doporučili, abych tančila co nejvíce," přiznala těsně před premiérou muzikálu Ať žije rokenrol Vondráčková pro server idnes.cz. "Kdybych měla mít nějaká omezení, určitě lékaře poslechnu, já jsem vzorný pacient," uvedla dále Lucie, která v muzikálu ztvárňuje svazačku Yvettu. "Nerada bych ale někoho omezovala, a tak jsem komplikace raději zamlčela," dodává herečka.

A tak bylo štěstí, že na premiéře Lucii nepřepadly stejné bolesti jako před první operací a nemusela odejít z jeviště rovnou do nemocnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama