L.V. Jsem divadelní nádeník

16. října 2010 v 9:42 | Péťule
Rozhovor je z roku 2005 ;)

Lucka Vondráčková jde momentálně role do role a sama o sobě říká, že je divadelní nádeník. Kromě toho točí filmy a chystá novou desku. Není tedy divu, v době kdy vznikal tento časopis, Lucie zrovna natáčela v Karlových Varech. Otázky i odpovědi jsme si proto vyměnili mailem.
Čím v poslední době oslovujete své fanoušky raději? Herectvím, nebo zpěvem? Nebo obojím najednou jako v Excaliburu?
Excalibur je prima... Hodně věcí si tam můžu zkusit. Teď se ale blíží premiéra Tajemství Dana Landy... Tak si už oblíkám kůži někoho jiného: Jmenuju se Eliška. Těší mě
Pokud bychom mluvili o herectví, které je vám bližší? Divadelní nebo filmové?
Většinou je to tak, že přes den točím a večer hraju. Už to tak táhnu víc než osm let, a i když si někdy nadávám, tak jsem ráda, že to takhle funguje.
Hraje se vám lépe bezstarostná rozjásaná dívčina nebo osudem a nepříznivými okolnostmi zkoušená žena?
Jsem divadelní nádeník, takže hraju oboje. Každý večer jiný kostým, jiný věk a jiná nálada.

S Jirkou Mádlem

Který z vašich dvou posledních filmů je vám žánrově bližší a proč? Post Coitum, nebo Snowboarďáci?
PC je o dialozích. Dlouho a detailně se zkoušely což nám pak na place pomohlo. Naprosto jsme věděli, o čem hrajeme. Ten humbuk kolem tomu všemu dává dost jednostranně sexuálně se tvářící nádech, ale to časem vybledne. Těším se až bude ten film ohodnocený tak, jak si zaslouží. Snowboarďáci jsou mladí a ten projekt se nikoho a ničeho nebojí. A to je kouzlo.
Dokázala byste se o kluka ,,poprat,, tak jako ve Snowboarďácích v závěrečné scéně s Bárou Seidlovou a Jiřím Mádlem?
Na rovinu? Myslím, že kluk, kterej nechá holky aby se o něj praly, je docela pitomec. Jirka to fakt hezky zahrál, ale nemyslím, že by to kdy dopustil.
Mezi lidmi kolují pirátské nahrávky filmu Snowboarďáci. Jaký je váš názor na takovýto druh pirátství, a co byste vzkázala lidem, kteří mají nelegální kopii filmu již dokonce doma.
Ať ji klidně mají, ale kdyby na nás šli do kina, tak je větší pravděpodobnost, že se podaří natočit v kratší době další hezkej projekt. Diváci to tak sami vlastně oddalují.
Ve Snowboarďácích se vyskytuje mnoho ,,cool,, hlášek. Průpovídku o štěrbinách vymyslel Jirka Mádl. Konzultoval s vámi režisér často jednotlivé dialogy? Improvizovalo se?
Kluci byli někdy tak rozjetí, že jsem si říkala:Tak jestli tam Karel tohle nechá, tak se asi úplně zbláznil. No a on to tam nechal a ty hlášky fungujou jako nikdy.
Soudtrack k filmu Snowboarďáci je směsicí nejrůznějších hudebních stylů. Neměla jste chuť se na něm jako zpěvačka podílet?
Ani ne. Mirek Chyška dal dohromady skvělý lidi a já se v tomhle projektu promenáduju jak herečka s. r. o. A na koncertech se můžu bavit a tancovat.
Kývla byste na pokračování Snowboarďáků? Uvidíme vás v Rafťácích?
Mám spoustu jiný práce....Takže nevím nevím.
Můžete prozradit, co právě natáčíte v Karlových Varech?
Film se jmenuje Last Holiday....Je to příjemná komedie a hlavní roly tam Queen Latifah, skvělá herečka a raperka.
Co chystáte v nejbližší budoucnosti?
Dotočila jsem teď nový klip na věc z CD Mayday a makám na nové desce. Přijďte na Excalibur, ať to stihnete.
  
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama