Vondráčková se zapotila. Málem jí uhořelo album

3. září 2010 v 10:36 | Péťule
Článek z roku 2008

Lucie Vondráčková křtila nové CD.

Lucka na křtu CD Fénix
 Zpěvačka Lucie Vondráčková křtila nové album Fénix, a bylo jí u toho opravdu horko. V kavárně Monarch, kde se křest konal, bylo totiž naměřeno celých 40°C.

"Během té atmosféry u křtu se deska žárem málem vzňala. Ale je to Fénix, takže má sílu jít přes překážky," uvedla pro Aktuálně.cz zpěvačka.
I přes horko v sále si celý křest užila. "Při fungování na jevišti nevnímáte ani horko ani zimu a ten, kdo má třeba zlomenou nohu, tak si na ni vzpomene až potom, co se z jeviště dostane zpátky do reálu," míní Vondráčková.
Lucka
Lucie Vondráčková se připravuje na svoji další velkou divadelní roli - zahraje si v divadelní verzi filmu Daniela Landy a jeho ženy Kvaska. Ten tvůrci pojmenovali podle hudebního hitu Touha a v pražském Kalichu ji diváci spatří už v září.

Nedávno se Lucie vrátila z kurzu angličtiny v Anglii. Její spolužáci vůbec netušili, kdo je jejich spolužačka, všichni ji brali jen jako studentku.
Lucka
"Celou dobu jsem studovala a jezdila do škol metrem a tramvají. To mě baví. Jste všude včas a ještě potkáte spoustu prima lidí," řekla Vondráčková.

Zpěvačka ráda vzpomíná na to, jak si v minulosti zahrála ve filmu Last Holiday slavného režiséra Wayne Wanga.
Tehdy si zahrála po boku Gerarda Depardieu nebo rapperky Queen Latifah, známé především z filmové verze muzikálu Chicago.
"Ale byla fajn. Tak jsem viděla, že i takoví machři jako je ona, jsou někdy nervózní. A to mi přišlo sympatické," dodala o své o něco slavnější herecké kolegyni.

Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama