Lucka V. Reality věci mě baví

20. září 2010 v 8:00 | Péťule
Článek je z roku 2006

Lucie Vondráčková na dalším sobotním finále reality show Bar zazpívala píseň Nech mě jít a rozjela tak horkou letní party.

Lucka
Jak se Vám líbí v Baru?
Je to jak jinej svět, za oknama písek a pláž, tady fajn atmosféra. Kdo by jezdil k moři? Sem to máte tramvají za 10 minut... (smích)

Sledujete reality show Bar?
Mám dost pracovní prázdniny, takže televize se teď u mě nekoná, ale reality věci mě baví. Jsou živé, žádná domluvenost nebo vychytralost.

Víme, že alkohol nepijete, zkusila byste přesto nějaký drink od našich soutěžících?
Se mnou je to v tomhle nelehký, ale vyzkoušela bych jejich fantazii a kreativitu. Ono vymyslet něco, když máte k dispozici veškerý druhy alkoholu je hračka proti tomu, když musíte vyšpekulovat drink pro nějakého antialkohol exota jako jsem já. Ona totiž každá voda chutná děsně stejně, takže se nedá obměňovat takřka nijak. Ten, kdo by přišel na nějakou super zajímavou kombinaci, to by byl mistr!Podle čeho jste vybírala skladby pro sobotní show?
Měla jsme připravené dvě věci. Ale Poušť, krásná pomalá záležitost už nezazněla. To je riziko živých pořadů. O pár minut se celý program přetáhl a tahle věc se tam už najednou neměla šanci vejít. Ale hodila se tam jak ulitá. Příště... Ale zatancovali jsme si na Nech mě jít a to byl fajn adrenalin.

Pracovala jste někdy v Baru?
Já ne, ale spousta mých kámošů. Většinou studentů, co si potřebujou vydělat na knížky a jídlo. Je to dost dřina a jsou pak vždycky na hodinách pěkně zničený. Ale bojujou. Klobouk dolů.

Dovedla byste si představit být na místě soutěžících?
Myslím, že by mě nějakou dobu dost bavilo nevědět, co se kolem děje. Připadala bych si asi pak jako z jiný planety. Vždyť nových událostí je každý den, každou minutu tolik! Je to trochu jako ve filmu Útěk z věznice Shawshenk, kdy tam třeba "dorazíte" v roce 1930 a pustí vás v padesátým devátým. To se pak té rychlosti světa nestačíte divit...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama