Září 2010

Záznam z Top Star Magazínu

30. září 2010 v 21:52 | Péťule
Tak na Streamu je už Top Star z 29.9. 2010, kde byla reportáž o Lucce, tak sem dávám odkaz.


Záznam z charitativního večera Paraple

30. září 2010 v 8:00 | Péťule
Je to záznam celýho pořadu. Lucka vystupuje ve 36:17 s písničkama Může se stát a Zlej sen (s Petrem Kocmanem) ;)


Lucka v Top Star Magazínu

29. září 2010 v 21:55 | Péťule
Dneska 29.9. 2010 je reportáž o Lucce v Top Star Magazínu (prima). V ukázkách sem viděla ukázky ze zkoušky novýho muzikálu Ať žije Rock n roll, kde Lucka bude hrát hlavní roli mladý, zamilovaný svazačky Yvetty a taky se v reportáži asi bude řešit, to, že už zase naplno tancuje a po operaci nohou je ve skvělý formě :))

Zkouška kostýmu na muzikál Ať žije rokenrol

Noc s Excaliburem

28. září 2010 v 16:16 | Péťule
Našla sem hezký video z pořadu Noc s andělem, který se natáčel v Ta Fantastice na zkoušce Excaliburu v roce 2005.


Centrum Paraple

27. září 2010 v 21:13 | Péťule
Zítra 28.9. 2010 budou na Čt1 ve 20:00 dávat přímý přenos dobročinného večera ve prospěch centra Paraple, kam se díky divákům České televize bude přispívat na lidi s poraněním míchy (přispět lze telefonicky a nebo dárcovskou sms....víc najdete po kliknutí na odkaz). Pořadem bude provádět pan Zdeněk Svěrák a k vidění budou další osobnosti např: Jaroslav Uhlíř, Wabi Daněk, Lucie Vondráčková, ABBA STARS revival, Sto zvířat nebo Sedmihlásek. Režie se chopil Petr Burian.


Lucka jako Morgana

26. září 2010 v 23:57 | Péťule
Tak sem se vrátila z Excaliburu a nemam slov :). Celej muzikál byl naprosto skvělej...všichni herci a lidi, co se na přípravách muzikálu podíleli odvedli skvělou práci a patří jim velký dík.

Ale nezapomenu na ten okamžik, kdy se objevila Lucka (kupodivu... to jste určitě nečekali, že to sem napíšu)....okamžitě sem přestala ostatní herce vnímat a to aniž bych chtěla, prostě jakoby přestali existovat a byla tam jenom ona v roli zlý, falešný Morgany, kterou zahrála fantasticky...její taneční, pěvecký a herecký výkon byl parádní...ty ksichty a mňoukání bylo taky super....všechno sem jí uvěřila a byla z ní naprosto očarovaná :)) Prostě Morgana v Lucčině podání je tak krásně zlá a tak nějak trhlá, že si v tý roli nedokážu představit lepší herečku. Bylo neuvěřitelný vidět, kolik toho na jevišti zvládla a hlavně, jak to zvládla....fantasticky....prostě si mě zase získala stejně jako ve všech svých ostatních rolích...a mě nezbývá nic jinýho něž jí popřát hodně štěstí v životě a hlavně jí poděkovat, protože pro mě to byl nezapomenutelnej zážitek a to hlavně díky ní...takže Děkuju :))

Lucka jako Morgana v Excaliburu
Lucka jako Morgana v Excaliburu

Premiéra muzikálu Ať žije Rock n roll

25. září 2010 v 14:38 | Péťule
Premiéra muzikálu Ať žije Rock n roll v divadle Broadway bude 20.10. 2010!


Zkouška kostýmu na muzikál Ať žije rokenrol
Lucka
a zítra 26.9. bude poslední vystoupení s Luckou v roli Morgany v muzikálu Excalibur (divadloí Ta Fantastika) moc se na něj těším :))

Lucka jako Morgana v Excaliburu

Komu propůjčuje svůj hlas?

24. září 2010 v 16:30 | Péťule
Koho Lucka dabuje

Lucka je patronkou asistenčního pejska

23. září 2010 v 7:00 | Péťule
Dvanáct psích absolventů speciální zvířecí univerzity dnes mělo svou promoci na cvičišti v pražském Motole, která je svedla dohromady s jejich novými majiteli. Těmi jsou handicapovaní lidé s různými druhy postižení a psi jim mají usnadnit jejich úděl. Každý pes dostal svého patrona z řad celebrit.

Lucka je patronkou asistenčního hafíka
Letos například vodicí nebo asistenční psy předávali novým majitelům zpěvák Miroslav Žbirka, zpěvačky Anna K., Marta Kubišová či Lucie Vondráčková. Promocí všechny provázel herec Jan Antonín Duchoslav. Ten byl patronem v loňském roce. "U dobrých věcí se má pomoci. Přijde mi to samozřejmé," řekl herec.

Nového pomocníka a kamaráda dnes získala například dvouletá Karolína, která trpí epilepsií. Jednou za měsíc má tak silný záchvat, že upadne do bezvědomí. Labradorka Henrieta umí záchvat nejen předpovědět, ale i přivolat pomoc. Podle maminky Karolíny je Henrieta schopná i přinést lék. Psi dokáží rozpoznat nejen blížící se epileptický záchvat, ale i diabetický nebo stoupající krevní tlak u kardiaků. Už dávno tak neplatí, že psi pomáhají jen nevidomým.

Ředitelka http://www.helppes.cz/ Zuzana Daušová si posteskla nad nedostatkem financí pro výcvik asistenčních psů. "Zatímco u vodicích psů je vše plně hrazeno a majitelé dostanou i příspěvek na jídlo, u asistenčních psů nedostanou nic," dodala Daušová. Výcvik jak vodicího, tak i asistenčního psa trvá šest až osm měsíců podle učenlivosti zvířete a složitosti výuky. V obou případech však stojí stejně, zhruba 200 000 korun.

Lucka je patronkou asistenčního hafíka
Na rozdíl od vodicích psů, kteří nahrazují zrak nevidomým, musí toho asistenční pes zvládnout o něco více. Je pomocníkem při každodenních činnostech, například přináší různé předměty, pomáhá s oblékáním, rozsvěcí světlo či otevírá dveře. "Pro výcvik se vybírají psi podle povahy. Nesmí být agresivní či bázlivý a musí chtít pracovat pro člověka," vysvětlila Daušová. Někteří patroni si také podle Daušové vytvoří pouto s novým majitelem psa a často se i setkávají.


Můj názor: Canisterapie (terapie a léčení handicapovaných nebo jinak tělesně a duševně nemocných lidí pomocí asistenčních pejsků) je prostě skvělá, škoda jenom, že těch pejsků tolik neni...je to úžasná ale i náročná práce, u který ale vidíte výsledky. Lidi, kteří mají asistenčního pejska jsou mnohem šťastnější a mají společníka, který je nezradí ale naopak jim vždycky pomůže a má je rád... :)
Ještě, že jsem na zdrávce....aspoň už vim, kam půjdu na praxi a co bych jednou chtěla dělat :))

Král bílé stopy (video)

22. září 2010 v 8:05 | Péťule
Lucka 14.5. 2010 vystoupila v pořadu Král bílé stopy s písničkou Absolutní Absurdistán...


Rozhovor s Luckou

21. září 2010 v 7:10 | Péťule
Rozhovor je z 15.9. 2010

 Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková se připravuje na premiéru muzikálu Ať žije rokenrol!, ve kterém si zahraje hlavní roli Yvetty. V rozhovoru pro agenturu Mediafax hovořila o svých pracovních povinnostech a plánech.

Lucka

Rep.: Jaká je vaše role v muzikálu Ať žije rokenrol!?
L.V.: Taneční, mladá a zamilovaná až po uši.

Rep.: Která z muzikálových složek (tanec, zpěv, činohra) je vám nejbližší?
L.V.: Nejjistější jsem samozřejmě v mluveném slově. Činohra je můj základ. Vždycky jsem se považovala spíš za zpívající herečku. Ovšem tanec je mimo kategorie. To je pro mě největší energetická pilulka.

Lucka V. Reality věci mě baví

20. září 2010 v 8:00 | Péťule
Článek je z roku 2006

Lucie Vondráčková na dalším sobotním finále reality show Bar zazpívala píseň Nech mě jít a rozjela tak horkou letní party.

Lucka
Jak se Vám líbí v Baru?
Je to jak jinej svět, za oknama písek a pláž, tady fajn atmosféra. Kdo by jezdil k moři? Sem to máte tramvají za 10 minut... (smích)

Sledujete reality show Bar?
Mám dost pracovní prázdniny, takže televize se teď u mě nekoná, ale reality věci mě baví. Jsou živé, žádná domluvenost nebo vychytralost.

Víme, že alkohol nepijete, zkusila byste přesto nějaký drink od našich soutěžících?
Se mnou je to v tomhle nelehký, ale vyzkoušela bych jejich fantazii a kreativitu. Ono vymyslet něco, když máte k dispozici veškerý druhy alkoholu je hračka proti tomu, když musíte vyšpekulovat drink pro nějakého antialkohol exota jako jsem já. Ona totiž každá voda chutná děsně stejně, takže se nedá obměňovat takřka nijak. Ten, kdo by přišel na nějakou super zajímavou kombinaci, to by byl mistr!

Lucka Vondráčková: Líbí se mi kluci, kterým se líbím já

19. září 2010 v 8:03 | Péťule
Článek je z roku 2006

Lucie Vondráčková se nedávno týdeníku Spy svěřila jaké jsou její nejbližší plány, jestli je zrovna zamilovaná a také, s kým se chystá nazpívat duet.


Lůca
Činorodá zpěvačka chystá pro své fanoušky DVD s názvem Kliperang, které bude plné jejích klipů a rozhovorů. "Chci, aby bylo DVD hodně pestré a aby diváky bavilo," prozradila Lucie, která se chystá také nazpívat duet s hercem Filipem Blažkem.
Na otázku, jestli je aktuálně zamilovaná, odpověděla tajemně, že 'jak kdy', ale že se jí líbí ti, kterým se líbí i ona.
"Taky se mi líbí kluci, kteří si v metru čtou sci-fi, pak ti, co chodí kolem osmé večer z tréninků totálně vyčerpaní a ti, co holce podrží dveře," upřesnila ještě Vondráčková.
Vánoce Lucie plánuje už od září. "Mám ráda, když se brzo stmívá, to se mi pak zdá, že už to brzo začne."

L.V. Zazáří na plátně...

18. září 2010 v 16:56 | Péťule
Starší článek z roku 2007

Lucie Vondráčková si lepší začátek roku nemohla přát. Kromě toho, že jako první zpěvačka u nás převezme křišťálovou desku za 250 tisíc prodaných nosičů, ji čeká premiéra filmu Kvaska, kde hraje hlavní roli.

Lucka
,,Samozřejmě mám velkou radost, ale na vavřínech rozhodně neusínám. Stejně jako loni budu hodně pracovat," říká skromně Lucka, která se v anketě Český slavík 2006 umístila na čtvrtém místě.

V novém filmu režisérky Mirjam Landa si Vondráčková zahraje muzikálovou hvězdu, do které se zamiluje uprchlý vězeň v podání Filipa Tomsy. Ten se objevil v seriálu Dobrá čtvrť a nově v Ordinaci v růžové zahradě.
Po více než 15 letech se na filmovém plátně objeví Rudolf Hrušínský ml. (Discopříběh, Svatba upírů).
,,Natáčení bylo bezva, ale nemyslím, že bych u toho zůstal," přiznává Ruda, který je předsedou správní rady nadace Malina, jež se zasazuje o zvýšení bezpečnosti silničního provozu.

Bulvár aneb Lucka V. se snaží být sexuálním symbolem...

17. září 2010 v 8:00 | Péťule
Neteř slavné tety Heleny Lucka Vondráčková (30) na sebe zase jednou upozornila tím, že se rozhodla považovat za sexsymbol české mládeže. K tomu jí mělo dopomoci kopírování proslulého vzoru ze zámoří - zpěvačky Tiny Turner (70). Výsledek byl však jako obvykle tristní. Divíte se?

Lucka
Dívka, která bohužel nepobrala příliš "showbyznysové atraktivity" a její největší dosavadní "zásluha" bylo narození se do rodiny slavné zpěvačky Heleny Vondráčkové (63), se ve veřejnoprávní televizní estrádě snažila zaujmout předělávkou jednoho z nejslavnějších hitů Tiny Turner- The Best. Hodné dceři Lucii to její maminka a osobní textařka v jedné osobě přeložila do českého jazyka jako "Jsi prostě ten nej".

Třicetiletá žena se tak v našem dnešním videu snaží po vzoru slavné Tiny zdrsnit svůj hláseček, což doplňuje permanentně svůdně rozkročenýma nohama, vlasy vlajícími za použití elektrického fukaru a neustálým "vzrušeným" krčením nosu. Důvod toho, proč nám jsou tyto zhůvěřilosti podsouvány ve veřejnoprávním vysílání, bude nejspíše ten, že přesně tyto nekomplikované a plytké kulturní výdobytky, český národ zřejmě nejen blahosklonně toleruje, ale bůhvíproč i potřebuje.

I toto video má však svou zábavnou část - a to v okamžik, kdy pohled na sebevědomou neteř Heleny Vondráčkové zaplaší záběry na plnění masové hmoty do střívek jitrnic. Na rozdíl od nicneříkající Lucie jsou tyto výjevy alespoň o něčem.


Bulvár je bulvrá..samý kecy a lži.... :D tomu se člověk musí už jenom smát :PPP

Další fotky z Excaliburu

16. září 2010 v 7:10 | Péťule
Lucka jako Morgana v Excaliburu
Lucka jako Morgana v Excaliburu
Lucka jako Morgana v Excaliburu


Excalibur podruhé a NAPOSLEDY s Luckou!

15. září 2010 v 7:10 | Péťule
26.9. 2010 od 14:00 poslední vystoupení Lucky v roli intrikánský čarodějnice Morgany v pražském divadle Ta Fantastika....

Lucka jako Morgana v Excaliburu
Lucka jako Morgana v Excaliburu

Chat s Luckou

14. září 2010 v 22:27 | Péťule
Záznam chatu z pátku 10. září 2010 od 6:00

Lucka

bob: hezký den Lucie chtěl bych vědět, že za svojí hereckou kariéru, jste si si prošla mnoha filmy s hereckými bardy- například;pány Pelzer, Narožný, Hrušínský, Roden, Tříska, Somr, Kraus, Donutil,Polívka, Přeučil, Navrátil
režiséry Klein, Menzel, Janák, či Herz... atd., paní Holubová, Konvalinková, Janžurová, Brejchová, Obermaierová, Chýlková, Medvecká, režisérka Němcová...a tak dále.,
jak pak se s nimy hraje. Předem děkuji, a ať se vám, co nejlépe daří.
Lucie Vondráčková: pořád se od nich můžu učit:-) co víc si může herec přát?mějte se hezky.Lucka Vondráčková: Škrábance nepočítám

13. září 2010 v 8:12 | Péťule
Když se fotí s divokou šelmou, škrábance nemá ani smysl počítat. Zpěvačka Lucie Vondráčková (29), která s fotografem Jakubem Ludvíkem nafotila sérii úžasných snímků, jak si hraje se čtyřměsíčním tygrem Samem, ví, o čem je řeč. "Chovatel zasahovat nemusel, Sam byl hodnej. A je legrační. Má tlapy jako dospělá šelma, ale lehne si vám na nohu jako kotě. Pořád si něco pofrkává pod fousy," usmívá se zpěvačka, pro kterou nebylo focení s šelmou novum. Před časem už pózovala s gepardem Jóžinem. "Chtěl se se mnou kámošit, ale gepardi nemají zatahovací drápky, takže mi tu svoji tlapu zasekl do hlavy a já myslela, že je konec. Ale jinak byl moc fajn." Každé focení nebo natáčení se zvířaty bere Lucie jako odměnu. "Fotilo se pět hodin i s přestávkami, kdy Sam, sibiřský tygřík od Kludských, pobíhal po ateliéru a všechno zvědavě očuchával. Klidnější byl první dvě hodinky, pak to bylo docela těžký," přiznává fotograf Jakub Ludvík.

Lucka
Lucka

BATHORY

12. září 2010 v 12:45 | Péťule
19.9. 2010 dávají na Čt1 ve 20:00 film Juraje Jakubiska BATHORY......

BATHORY
Bathory
Bathory
Popis filmu: Historický velkofilm Juraje Jakubiska a současně nejdražší filmový projekt střední Evropy přivádí k životu krvavou legendu o Čachtické paní. Ta se podle pověstí koupala v krvi panen a na svých panstvích po léta vraždila a mučila své poddané. Kruté skutky dovedly hraběnku Erzsébet Báthory (1560 - 1614) až do Guinnessovy knihy rekordů, v níž je vedena jako největší vražedkyně všech dob. Výpravný snímek plný velkolepých bitev i osobních dramat v produkci společností Jakubisko film, Film and Music Entertainment (UK) a Eurofilm Studio (HU) je patnáctý celovečerní film Juraje Jakubiska. Ústřední postavou filmu je Erzsébet Báthory, u nás známá jako Alžběta Báthory.