Lucka Vondráčková: Byla to dřina jako blázen

27. srpna 2010 v 10:00 | Péťule
Článek z roku 2006

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková nám kromě toho, jak se má, prozradila, proč je pro ni zpívání a hraní tak důležité a jak se nechystá na převzetí křišťálové desky.

Lucka

Možná vám bude moje první otázka připadat hloupá, ale dostaneme se k tomu, proč se tak ptám. Jak se máte?
To nezní hloupě, je to docela dobré. Zrovna mě strašně bolí noha, protože jsem trénovala a nějak jsem blbě došlápla. Takže se nemám moc dobře, ale mohlo by to být i horší.

A teď se dostáváme k tomu, proč jsem se tak ptal. Sklízíte totiž poslední dobou celou řadu úspěchů. Jak se například chystáte na převzetí křišťálové desky za 250 tisíc prodaných CD?
Já se na to moc nechystám, na to se ani nedá chystat. Je to poděkování všem lidem, kteří po celou dobu, co zpívám, se mnou jdou, protože křišťálová deska není jen za Boomerang, ale za všechny předchozí desky. Ona je speciální. Takže se nechystám, ale bude to velké poděkování mým divákům a posluchačům.

Zároveň vás teď čeká premiéra filmu Kvaska. Jak vzpomínáte na jeho natáčení?
Bylo to skvělé, protože na rozdíl od velkých zahraničních produkcí, které nevědí, co s časem, tak Kvaska, což je film Mirjam Landové, vznikl za dvacet dní. Takže když zrovna nikdo netočil, tak byl na choreografické zkoušce u Pavla Strouhala, a když zrovna nebyl na choreografii, tak jsme byli ve studiu a zpívali písničky, protože to je muzikál. Byla to dřina jako blázen a uvidíte sami, jak to dopadlo.
Probrali jsme hudbu, probrali jsme film. Kde vás můžeme ještě vidět?
Všude možně. Hraju v různých divadlech, ale to už je dlouhodobá záležitost, protože divadlo je moje láska. Loni jsem dostudovala, takže jsem se konečně mohla vrhnout na muziku, a tím pádem mohly vznikat videoklipy.

No a to je další věc. Dodělala jste školu, získala doktorát na filozofické fakultě. Jak to vlastně všechno zvládáte, aniž se hroutíte?
Ono je dobré si v nějakém období dělat to, co je pro vás nejdůležitější. Pro mě bylo vždy nejdůležitější studium a vzdělávání, a když jsem loni dokončila vysokou, tak jsem mohla za nejdůležitější považovat zase něco jiného, a proto je to zpívání a hraní pro mě tak důležité
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama