Lucie Vondráčková tváří Reebok

6. srpna 2010 v 12:00 | Peťula
Reebok hledal novou tvář pro své kampaně, někoho, kdo by náladu značky dokonale vystihoval, takovou osobnost, z níž čiší dobrá nálada, láska ke sportu a radost z pohybu. Vše splňovala Lucie Vondráčková, a tak se novou tváří značky Reebok pro Českou republiku stala tato zpěvačka, herečka a tanečnice.

Lucka je tváří značky Reebok
Ve svých kampaních značka Reebok vždy spolupracovala s osobnostmi, které měly ke sportu i produktu vztah a byl z nich cítit opravdový zájem zprostředkovat ostatním podobnou radost z pohybu, jakou zažívají oni sami. A nejinak tomu je i dnes.

Lucie Vondráčková je stálicí české pop scény, skvělou tanečnicí a herečkou, vyhledávanou díky své píli, profesionalitě a talentu. Značku Reebok bude nosit na svá hudební a taneční vystoupení, ale stane se i součástí jejího módního šatníku. Reebok poprvé představí Lucii Vondráčkovou jako tvář značky v kampani na obuv Reebok EasyTone pro podzim/zimu 2010.

Lucka je tváří značky Reebok
"Všichni v Reebok jsme poctěni, že budeme moci spolupracovat s Lucií a spojovat značku s jejím osobitým stylem a prací. Lucie svým neutuchajícím úsměvem, dobrou náladou, láskou ke sportu a k pohybu ztělesňuje přesně to, co je pro značku Reebok to nejdůležitější - radost z pohybu a to, aby si naši spotřebitelé své sportovní zážitky především užili," uvedla Jana Kovalovská, Brand Activation Manager značky Reebok pro ČR.

Lucka je tváří značky Reebok
Reebok EasyTone je kolekce obuvi pro formování postavy, která v sobě nejlépe spojuje vlastnosti domácí posilovny a žhavého módního doplňku. Pomáhají formovat klíčové svaly nohou a hýždí prostřednictvím balančních polštářů naplněných vzduchem, které jsou umístěny ve špičce a patě boty a jsou navrženy tak, aby vytvářely přirozenou nestabilitu při každém kroku, který žena udělá. Svaly jsou nuceny se této mikronestabilitě přizpůsobovat, a tak dochází k svalové aktivaci. Princip je podobný jako například při balančním cvičení či tolik doporučované chůzi naboso v písku.

Kolekce EasyTone pro podzim a zimu 2010 sestává z široké nabídky modelů, které nebudete váhat nazout i k pracovnímu outfitu. Boty mají krásné, čisté linie a jednotlivé modely jsou k dispozici v několika barevných variantách. Jednoduchý design z Reebok EasyTone dělá žhavý módní doplněk pro každou příležitost.

Lucka je tváří značky Reebok
"Cesta je cíl. Tohle motto mě vždycky bavilo a krásně rezonuje i s EasyTonama. Ráno je nazuju a pokračuju si svým tempem krok za krokem celým dnem. Nemusíte být hned mistři světa. Stačí mít svoje vlastní cíle a radosti, o kterých ani nikdo jiný neví. A hned je vám líp a můžete se usmát… Jsem chodec na dlouhé tratě, takže EasyTone jsou pro mě se svým nenápadně zabudovaným systémem mini posilovny naprosto ideální," prozradila o spolupráci Lucie.

O kolekcích Reebok Women´s Fitness a Classic následně dodala: "Ví se o mně, že nejsem žádná módemanka. Takže se mi moc líbí, že kousky z kolekce Women´s Fitness a Classic nejsou nijak okázalé. Je vám v nich příjemně, nebudíte zbytečnou pozornost a ladí vám se sportovní náladou."

Lucka je tváří značky Reebok
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama