Lucky módní styl III.

22. července 2010 v 13:16 | Peťula
No a je tu další díl z cyklu Lucky módní styl :D tak doufám, že se Vám to aspoň trošku líbí ;).


Šperky:
Každý má své oblíbené "kousky". "Na krku mám panáka se srdíčkem a někdy k němu přidám ještě řetízek Morgan. To od té doby, co hraju Morganu v Excaliburu. A dva prstýnky, které mi nosí štěstí při podepisování."
Lucka
                              (tady na krku má toho panáka se srdíčkem)
Účes od Lenky:
Změnám se Lucka nebrání a klidně nechá kadeřnici experimentovat. "Teď mám kvůli jednomu projektu ofinu. Ale až dotočim, určitě s kamarádkou Lenkou, která umí stříhat líp než Střihoruký Edward, zase něco vymyslíme. Je to zábava.

Lucka
Lucka
Lucka
                                      (různorodým účesům se Lucka zkrátka nebrání)
Oči jako nebe:
Lucie má pohled tak trochu chameleona, barva očí se jí prý mění podle situace a oblečení. "Oči mám někdy zelené jak kočka a někdy do modra jako můj svetr. Ale nejčastěji blýskavé, od smíchu."

Lucík
Lucka
                               (barva očí je opravdu jiná)
V přirozenosti je krása:
V líčení Lucie preferuje střídmost a jen lehký make-up. "Nejlíp vás nalíčí vítr. Ale na vystoupení a na jeviště si líčení užívám. A hlavně jsem se někde dozvěděla, že tahy štětcem po obličeji protahují život. Ráda tomu budu věřit."

Lůůca
Průvodce usoužených puberťáků láskou
Lucík
                                               (různý typy líčení)

Diety moc nepěstuji:
Zpěvačka si svou postavu hlídá, ale nic se nemá přehánět. Všeho s mírou. "Znám lidi, co jedí na co přijdou a vypadají jak proutek. Já si dávám bacha. Řídím se větou Snídej sám, obědvej s přáteli a večeři nech nepříteli."
Lucka

Taneční kreace zabírají:
Koncerty, tanec a divadlo s postavou zahýbá! To je na protažení to nejlepší "Je to taky dobrý
denní režim. Teď je mou nejoblíbenější Tenkej led. Skvěle se na ni tancuje a dává posluchačům energii do života."
Touha

Džíny vyhrávají:
Nejlépe se Lucie cítí v džínách a pohodlném oblečení. Žádné extravagantní kreace! A šaty? Jen minimálně. "K ohni džíny a na rande taky. (směje se) Šaty mají svých 5 minut slávy na jevišti a při focení. To jim musí stačit."
Lucík
Z klipu Já to nejsem (Zlej sen)

Co by na sebe nikdy nevzala?
"Myslela jsem, že takové ty divné džíny, které vypadají trochu jako sukně pro mimina. Ale nedávno jsem si jedny pořídila. Naplnilo se, co jsem očekávala. Nikam s nima nedoběhnete. A když to zkusíte, tak sebou majznete. Zvláštní móda."

Podpatky jsou oříšek
Raději pohodlné botky, než sexy jehlové podpatky. "No v Praze jsou jehly tvrdý oříšek, na těch kočičích hlavách se s nima kráčí velmi špatně. (směje se) Ale mám jednu kamarádku, která v nich ujde kilometry. To obdivuju a jdu vedle ní v martenskách."
Lucík
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama