Lucky módní styl

18. července 2010 v 12:00 | Peťula
Napadlo mě, že by bylo dobrý trochu víc přiblížit lidem Lucky módní styl a našla jsem k tomu perfektní článek. Fotky a články o oblečení a doplňcích budou i v dalších článcích Lucky módní styl...

Lucka
Usměvavá a nenápadná. Pracovitá a okouzlující. Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (29) nedá spát mnoha mužům. V jakém oblečení usedá za štědrovečerní stůl a jak moc je pro ni důležitý vzhled?

"Jako  každá holka se chci cítit fajn ve svý kůži. A pousměju se, když se za mnou otočí pěknej kluk," tvrdí Lucka, která miluje čepice, šály a blyštivé srdce.Sportovní postava
Na perfektní tělo platí jen sport a tím se řídí i Lucka.  "Každý ráno švihadlo a když jsem u našich, tak sprint s naším pejskem. To je lepší než běhací pás. Taky pomáhá choreografie s tanečnicí Quašou a dobrá muzika. Ta vás dostane na nohy, i když se na ně postavit moc nejde."

Lucka
Oči jako pomněnky
S velkým krášlením modrošedých očí si hlavu nedělá. "Doma minimalizuju čas před zrcadlem na pár vteřin. Namaluji si řasy, na pusu dám lesk a do očí jiskru a jdu. Ale jiskra se do oka vloudí, jen když se usmějete. Takže chmury musí na vedlejší kolej. I když někdy je to těžké."

Obrovské čepice
Nad nakupováním kabelek, bot a parfémů u herečky vítězí čepice. "Hlavně ty velké, pod které se vám vejdou i dredy a šály, do kterých se zachumláte a jste jako Eskymák."

Nákupy jen občas
Raději než na nákupy, chodí Lucka do antikvariátů. "Oblečení nakupuji, jen když musím. Mám ale pár obchůdků, kde mě vždy zachrání nějakou prima vychytávkou. Nejradši mám džíny a saka, co padnou jako ulitý." Do svých klipů si nechává zpěvačka navrhovat kostýmy a i ona sama přidá ruku k dílu. "Kostým do klipu Fénix navrhoval Honza Lobl. Přijde s nápadem, já si ho trošku upravím podle sebe, aby mi v něm bylo příjemně."
Lucka

Vlasy jako od Edwarda
Vlasy má Lucka odmala ořechově hnědé. "Stříhá mě skvělá Střihoruká Edwarda Lenka. Nejradši mám na vlasech šampóny, které trochu voní medem. Krátký vrabčí hnízdo je nepraktičtější v létě. Zatřepete a jdete." Na zimu si ale Lucka zase nechává dorůst hřívu. "To aby mi zase v tramvaji neřekli: Děkuju za místo chlapečku, jsi moc hodný."

Šperky a třpytivé srdce
Na šperky si Lucka nepotrpí. "Moc chrastí, když někam utíkáte. Všichni se otáčejí, jestli necestuje železářství a já nerada budím pozornost," tvrdí. Kdo zpěvačku dobře zná, ví, že s drahými kameny Lucku neokouzlí, ale jednoho miláčka přeci jen má. "Nejradši mám pidi panáčka. Je jako kominík, celý černý a jen srdce má třpytivý. Je od kámoše a putuje se mnou od klipu ke klipu a od role k roli."

Štědrý večer v kouzelných kalhotách

Lucie usedá ke Štědrovečernímu stolu v normálním, svátečním i kouzelném oblečení najednou. "Beru si sváteční kouzelný džíny, který mi přínáší štěstí. Už je mám vyzkoušené. A k tomu tričko, který když se náhodou pokape rybí polévkou, tak to nevadí," dodává zpěvačka s úsměvem

Lucík
Oblečení zapůjčil módní návrhář Petr Lakron, vizáž - Lenka Šourková. Foceno v designovém hotelu Sax v Praze.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama