Lucka Vondráčková se zase stylizuje do puberťačky!

16. července 2010 v 16:04 | Peťula
Článek ze Super.cz


Lucie Vondráčková (30) šokovala přítomné hosty, když se na prezentaci nových produktů sportovní značky objevila v outfitu, ve kterém ji fanoušci byli zvyklí vídat v devadesátých letech.

Lucka
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková patří mezi vyznavačky pohodlného stylu. Dokud se do ní nepustili stylisté a nerozhodla se začít působit jako dospělá dáma, znala ji většina lidí jako uvolněnou holku v triku a džínách. Ty si Lucie oblíbila natolik, že o nich v devadesátých letech dokonce natočila videoklip. A zdá se, že po absolutoriu vysoké školy se Vondráčková opět vrací do mladých let.

Poté, co nedávno vystoupila na jedné akci v šíleném účesu à la Pipi Dlouhá punčocha, jsme ji zachytili v modelu hodném leda tak na venčení psa. Lucie, která se stala novou tváří "hubnoucí" sportovní obuvi, totiž na akci dorazila v mikině a džínách a celou akci dokonce odmoderovala s rukama v kapse. Jako by dobré mravy neteře Heleny Vondráčkové vzaly s jejím outfitem za své.

"Lucka strašně ráda chodí pěšky, skoro nepoužívá MHD," sdělila nám PR manažerka společnosti, proč ji boty tolik nadchly. Sama Vondráčková přiznala, že je novou obuví naprosto uchvácena. "Když jsem se pak nazula zpět do mých nejoblíbenějších bot, tak jsem měla pocit, že už je nemůžu nosit," přiznala se Lucie, která toto léto tráví v nahrávacím studiu, kde připravuje novou desku.

Jakou image k albu, které se zpěvačka chystá vydat až tehdy, kdy bude spokojená, tentokrát zvolí, zatím nevíme. Doufejme jen, že to nebude návrat do kýčovitých devadesátek, který v současnosti ovládá i přehlídková mola.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama