L.V. šokuje další proměnou...

12. července 2010 v 11:40 | Peťula
Našla jsem článek z roku 2006

Lucie Vondráčková má opět nový účes. Tentokrát je za dámu. Je snad chameleón? "O těch změnách, kterýma procházím, nepřemýšlím. Ty prostě přijdou," svěřila se iDNES.cz.

Lucík v roce 2006
"Tahle změna mě vlastně napadla už při natáčení klipu k Markytánce. Mám tam několik zásadních proměn. Pankáč v rudých šatech, baletka, černá dáma v kostele...," vysvětluje Lucie, která k finální podobě svého nového vzhledu dospěla při bloumání v ulicích Londýna. 
"Po příjezdu domů jsem hned frčela do studia fotit. Nešlo to oddalovat," nadšeně vypráví o své proměně, kterou zvěčnila prostřednictvím fotografa Jakuba Ludvíka. Ten byl také první u jejího vzhledu "rozcuchaného vrabčáka."
"Focení s Jakubem je neuvěřitelný! Ateliér má přeplněný nádhernýma černobílýma fotkama a lidem je tam fajn," skládá poklonu svému dvornímu fotografovi  šestadvacetiletá zpěvačka a herečka.
"Účesy střídám hlavně v rolích. Nejradši mám černou paruku v Bratrech Karamazových v divadle Husa na Provázku. A vlasy se navíc mnohem víc ničí gumičkou a culíkem. Takže teď, po těch letech s dlouhým hárem, mají vlastně tak trochu prázdniny," uzavírá svou úvahu o účesech Lucie a dodává, že ji baví se každý den probudit s jiným výtvorem na hlavě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama