Vondráčková, Konvičková a Písařík: Noví Golden Kids na scéně!?

8. června 2010 v 18:08 | Peťula
Na závěrečném večírku dětského Filmového festivalu ve Zlíně se spolu podezřele dlouho bavili zpěvačky Lucie Vondráčková (30), Markéta Konvičková (16) a herec a muzikant Martin Písařík (30)... K čemu tato povedená trojice závěrem došla? Lucie nebo Markéta se bude muset stát brunetou!

Lucka, Martin Písařík a Markéta Konvičková
V závěru večírku totiž došlo i na improvizované společné zpívání, kdy všichni přítomní naprosto strnuli úžasem, jak to všem třem mladým zajíčkům společně ladí. Zkušení manažeři při pohledu na sympatické a ohebné interprety už dokonce začali probírat možný vznik nástupců legendárních The Golden Kids!

Tuto skupinu tvořili v letech 1968 - 1970 zpěváci Marta Kubišová, Helena Vondráčková a Václav Neckář a nutno říci, že společně slavili nevídaný úspěch. Není tak divu, že i dnes si bude na jejich zašlé slávě chtít ledaskdo ,,namastit kapsu". A proč ne právě pomocí nezkažené Konvičkové, proslavené Vondráčkové a fešného Písaříka?
Ani jeden ze zmiňované trojice se této myšlence sice nebránil, ovšem největším problémem zatím stále zůstává jediné: která z obou blondýn by se po vzoru Marty Kubišové stala brunetou? To se bohužel Markéta ani Lucie stále nedohodly...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama