Horoskop pro Lucku :))

30. června 2010 v 22:08 | Peťula
Horoskopy na léto :))
Jaké léto zažije Lucka......

Ryby
Láska: Přestože můžete bojovat s nedostatkem odvahy nebo také s muži jako takovými, můžete zažít situace, kdy budete mít pocit, že se jedná o osudová setkání. Budete tak mít možnost nalézt partnera či partnerku, kterého jste již dlouhou dobu hledali a po kterém jste se celý život pídili. Pomoci vám k tomu mohou vaše rozumová rozhodnutí. Pokud pak dáte na city a emoce, můžete zažít až extatické stavy. Ty vám ale spíše mohou uškodit, než prospět.

Zdraví: Vaše zdraví, může být zejména začátkem léta poněkud ohroženo. Cítit se můžete poněkud vyčerpaní, bez energie a bez nálady. Posléze se situace bude zlepšovat. Zejména ti z vás, co vyrazí někam za mořem a dokážou si jej užít, ti ztracenou energii a elán, naleznou velmi rychle. Nicméně podceňovat byste nic neměli. Bude-li vás něco v souvislosti se zdravím trápit, tak neváhejte a vyhledejte pomoc lékaře. Ten by vám měl pomoci nejlépe.

Peníze: Vy zřejmě na nějaké výdělečné aktivity moc myslet nebudete. Budete-li mít nějaké peníze na účtu - dobře, nebudete-li mít - také dobře. Rvát si kvůli tomu rvát nebudete. Raději budete hledat nějaké snazší cestičky, jak se bez financí obejít nebo je nahradit něčím romantičtějším a vznešenějším. Samozřejmě na to nejnutnější se vždy finance nějak najdou. Ale jak již bylo naznačeno, žádná velká množství to nebudou.

Kariéra: Ani v kariéře a společenském postavení toho zřejmě moc řešit nebudete. Věci budete přijímat, tak jak jsou a nějaké velké plány realizovat nejspíš chtít nebudete. Spokojíte se nejspíš s tím co je a budete rádi, že se věci nehýbou žádným směrem. Ostatně v létě pomyšlení na kariérové záležitosti vás nejspíš žádné ani nenapadne. Možná budete jen přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdybyste vůbec nic dělat nemuseli.

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (30)

Lucka
Lucie sice svůj horoskop zrození moc jednoduchý nemá, nicméně, toto léto, by měla zažívat docela vydařené a příjemné období. Hvězdy ji budou přát a to zejména v oblasti kariéry a společenského postavení, také sebeprosazování , ale i v partnerských vztazích. Týkat se to bude jak vztahů milostných, tak vlastně všech u nichž budou nějaké dohody, smlouvy atp..
Samozřejmě ani Lucie se nevyhne komplikacím. Ty by ale neměly být nikterak velké. Týkat se nejspíš budou finančních výdajů, které mohou mít i podvodný charakter. Možné jsou konflikty s úřady, zejména ve vztahu k dalekým cestám. Srpen, zejména jeho konec, by pak měl být lepší, než červenec.

Co na to Lucie?
"Hm... Horoskop mám tedy nic moc. Tak se radši v červenci zavřu do studia, zabarikáduju se tam, všechno natočím a aspoň nepotkám žádné komplikátory a šejdíře. A pro jistotu vystrčím noc až v září."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama