Červen 2010

Horoskop pro Lucku :))

30. června 2010 v 22:08 | Peťula
Horoskopy na léto :))
Jaké léto zažije Lucka......

Ryby
Láska: Přestože můžete bojovat s nedostatkem odvahy nebo také s muži jako takovými, můžete zažít situace, kdy budete mít pocit, že se jedná o osudová setkání. Budete tak mít možnost nalézt partnera či partnerku, kterého jste již dlouhou dobu hledali a po kterém jste se celý život pídili. Pomoci vám k tomu mohou vaše rozumová rozhodnutí. Pokud pak dáte na city a emoce, můžete zažít až extatické stavy. Ty vám ale spíše mohou uškodit, než prospět.

Zdraví: Vaše zdraví, může být zejména začátkem léta poněkud ohroženo. Cítit se můžete poněkud vyčerpaní, bez energie a bez nálady. Posléze se situace bude zlepšovat. Zejména ti z vás, co vyrazí někam za mořem a dokážou si jej užít, ti ztracenou energii a elán, naleznou velmi rychle. Nicméně podceňovat byste nic neměli. Bude-li vás něco v souvislosti se zdravím trápit, tak neváhejte a vyhledejte pomoc lékaře. Ten by vám měl pomoci nejlépe.

Peníze: Vy zřejmě na nějaké výdělečné aktivity moc myslet nebudete. Budete-li mít nějaké peníze na účtu - dobře, nebudete-li mít - také dobře. Rvát si kvůli tomu rvát nebudete. Raději budete hledat nějaké snazší cestičky, jak se bez financí obejít nebo je nahradit něčím romantičtějším a vznešenějším. Samozřejmě na to nejnutnější se vždy finance nějak najdou. Ale jak již bylo naznačeno, žádná velká množství to nebudou.

Kariéra: Ani v kariéře a společenském postavení toho zřejmě moc řešit nebudete. Věci budete přijímat, tak jak jsou a nějaké velké plány realizovat nejspíš chtít nebudete. Spokojíte se nejspíš s tím co je a budete rádi, že se věci nehýbou žádným směrem. Ostatně v létě pomyšlení na kariérové záležitosti vás nejspíš žádné ani nenapadne. Možná budete jen přemýšlet o tom, jaké by to bylo, kdybyste vůbec nic dělat nemuseli.

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (30)

Lucka
Lucie sice svůj horoskop zrození moc jednoduchý nemá, nicméně, toto léto, by měla zažívat docela vydařené a příjemné období. Hvězdy ji budou přát a to zejména v oblasti kariéry a společenského postavení, také sebeprosazování , ale i v partnerských vztazích. Týkat se to bude jak vztahů milostných, tak vlastně všech u nichž budou nějaké dohody, smlouvy atp..
Samozřejmě ani Lucie se nevyhne komplikacím. Ty by ale neměly být nikterak velké. Týkat se nejspíš budou finančních výdajů, které mohou mít i podvodný charakter. Možné jsou konflikty s úřady, zejména ve vztahu k dalekým cestám. Srpen, zejména jeho konec, by pak měl být lepší, než červenec.

Co na to Lucie?
"Hm... Horoskop mám tedy nic moc. Tak se radši v červenci zavřu do studia, zabarikáduju se tam, všechno natočím a aspoň nepotkám žádné komplikátory a šejdíře. A pro jistotu vystrčím noc až v září."


L.V.- Když jsem šťastná, tančím

29. června 2010 v 13:31 | Peťula
Starší rozhovor s časopisu ZDRAVÍ - SVĚT ŽENY (srpen 2008/9)


Zpěvačka Lucie Vondráčková se nedávno vrátila z Ameriky, kde se tři měsíce zdokonalovala v americké angličtině. Nyní už je zase v jednom kole. Hned po návratu totiž nastoupila do kolotoče muzikálu Touha, v němž hraje a tančí hlavní roli.

LUV
Jako jedna z mála zpěvaček umíte i krásně tancovat. Tanec jste studovala jen na konzervatoři, nebo chodíte i nyní na nějaké kurzy?
L.V. Choreografie k písničkám mi vymýšlí tanečnice a choreografka Qaša. Její způsob a přístup k tanci se mi líbí. Seznámili jsme se při práci na Excaliburu. Ve škole se tancovalo od rána do večera. Teď už trénuju hlavně doma.

Slavná tanečnice Martha Graham řekla, že tanec je skrytý jazyk duše. Co znamená tanec pro vás?
L.V. Pomáhá mi, když jsem nešťastná z něčeho, co hned v tu chvíli nejde napravit. A také když jsem šťastná a kolem mě zrovna není nikdo, komu bych to řekla.

Jaký tanec vás nejvíc baví?
L.V. Ča-ča a jakýkoli tanec večer v klubu s prima lidmi.

Kdysi jste říkala, že tanec byl i důvodem vašeho krátkého sestřihu. Necháváte si teď vlasy znovu narůst?
L.V. Nechávám teď vlasy, ať si dělají, co chtějí. Uvidíme, jak to dopadne.

Chtěla byste být zase za princeznu?
L.V. Za takovou sportovní třeba.

Dlouho jste byla přísná vegetariánka. Bylo vám líto zvířátek, chtěla jste zhubnout nebo vám jen zkrátka nechutnalo maso?
L.V. S vegetariánstvím jsem kamarádka pořád. Občas je fajn dát si pár dnů od masa pauzu. Cítíte se líp. A navíc mám ráda zvířata.

Nedělalo vám problémy se takhle omezovat, nebo vám to pak už ani nepřišlo jako omezování?
L.V. Každý musí najít svou cestu, po které se mu jde nejlíp. Nikdo vám nemůže říkat, co máte dělat a co ne. A kdo si myslí, že může, tak se plete. Je spousta pánů nejchytřejších, kteří vás soudí, všechno vědí nejlíp a posuzují vaše činy. Ale nejlepší by bylo, kdyby začali něco dělat sami.

Jednu dobu jste byla možná až nezdravě hubená. Nemyslíte, že už bylo v ohrožení i vaše zdraví?
L.V. Možná jo. Ale už je to pryč a život jde dál. Jen mě mrzelo, že jsem v té době přišla o dvě pěkné filmové role jen proto, že jsem byla hubená jako lunt.

Působíte jako renezanční člověk- zpíváte, hrajete, tancujete, vystudovala jste vysokou školu....Malování vás také baví?
L.V. Malovat mi naprosto nejde, a o to víc obdivuju ty, kteří vědí, jak na to. Ale víte, co mě hodně baví? Chodit ven s naším pejskem... Moc se jí nechce běhat, a tak kolem ní lítám tak dlouho, až jí to asi připadá blbé a trochu se taky rozběhne. To je úspěch.

Působila jste vždy jako dokonalá holčička, kterou rodiče dávají dětem za vzor. Netrpěla jste tím ve škole?
L.V. Mě teda určitě nikdo za vzor nedával, tím byla Petra Vojtíšková. Ta byla dokonalá. Já jsem prostě jen dělala, co mě bavilo. A to, co mě nebavilo, to jsem chtěla mít brzy za sebou. To je asi nejlepší recept, jak se zbavit nežádoucích, ale nutných povinností, jako je fyzika, chemie a hrabání listí.

Určitě jste ale byla pilná studentka. Měla jste někdy tendenci odložit nějaké povinnosti na později?
L.V. Jen jsem věděla, že když něco odfláknu nebo nebudu ve škole stíhat, tak si nebudu moct číst svého milovaného Káju Maříka. To byla dostatečná motivace.

Vystudovala jste kultorologii. Chcete poznávat vzdálené kultury? Odjela byste i do nějaké exotické země?
L.V. Stačí si zajet do jiného města tady u nás. Nemisíte létat někam do aleluja. Vždycky objevíte něco zajímavého.

Baví vás cestování i kvůli tomu, že můžete být chvíli ukryta v anonymitě?
L.V. Určitě. Je fajn být někde, kde vás nikdo nezná. A zeptají se vás: "A co ty doma vlastně děláš...?" No a já řeknu: "Ale, tak se poflinkávám a chodím do školy."

Nemyslíte si, že vám práce kazí vztahy? Nemáte někdy chuť něco obětovat pro lásku?
L.V. Člověk dělá chyby, a tak si kazí vztahy sám. A k tomu práci ani nepotřebuje.

Nevadí vám tento život v poklusu? Vždyť se vám musí někdy chtít vypnout a zalenošit si.
L.V. Jo jo. To si pak lehnu, vypnu telefon a dělám, že nejsem. A když mi k tomu někdo ještě uvaří čaj, je to eňo něňo.


MALIČKOSTI Lucie Vondráčkové

Den začínám...tím, že zavřu okno, někdy ti ptáčci zpívají už moc nahlas.
Se stresem válčím...tancem v obýváku.
Sport je pro mě...spojovací článek mezi lidmi.
Nejmilejší místo na světě...Slatiňany a u nás doma, když jsou všichni spolu.
V genech mám...indiánskou krev.
Nejvíc si pochutnám na...čemkoli s mákem.
V kosmetické taštičce nosím...jelení lůj a indulonu-modrou.
Oblíbená knížka...třeba Kámen a bolest.
V životě je pro mě důležité...vědět, kudy nejít.
Čím hřeším...momentálně čokoládou Duplo

Moc hezký :))

28. června 2010 v 16:37 | Peťula
Opravdu moc pěkný.... :))

Lucka
Lucka
Lucík
Lucka

Magazín AHA...citát týdne

28. června 2010 v 16:32 | Peťula
Tuhle větu řekla Lucka v jednom rozhovoru....

citát týdne

Fotky z grilmánie....

27. června 2010 v 13:55 | Peťula

Fotografie z pohřbu V. Dlouhého

26. června 2010 v 20:39 | Peťula
S panem Vorlíčkem
S panem Vorlíčkem


Duety...

19. června 2010 v 10:52 | Peťula
Lucka a Dalibor Janda....ŽÍT JAKO KASKADÉR


Lucka a Street 69.....ŠTĚTEC


Pestrý svět.....

19. června 2010 v 10:45 | Peťula
V Pestrém světě se objevil mini článek o Lucce......

ZANEDBANÝ VZHLED

Všestranná umělkyně Lucka Vondráčková (30) by neměla podceňovat starost o svůj zevnějšek. K její práci patří výrazné líčení i účesy a takto namáhaná pleť a vlasy si zaslouží prvotřídní péči, což v branži vědí všechny ženy. Lucie to zlehčuje a říká: "Funguje na mě modrá Indulona a březový šampón." Dost žalostné řešení. I kdyby zpěvačka mimo jeviště pleť šetřila, bez kvalitních krémů se už brzy neobejde. K udržení mladistvé vizáže už po třicítce pubertální pomocníci nestačí!

Lucka
No tak můj osobní názor je, že bulvár neměl zase co řešit! Nevim co mají proti Induloně a březovýmu šampónu...někdy věci, který vás vyjdou na 100Kč udělají mnohem větší službu než drahý kosmetický krémy a šampóny za tisíce, který Vám vůbec nepomůžou a akorát Vám vyždímou peněženku.  

Lucka ve Všechnopárty r. 2008

17. června 2010 v 16:01 | Peťula
Lucka byla hostem pořadu Všechnopárty 27. 12. 2008

1. část


2. část

Rozhovor s Luckou

17. června 2010 v 15:54 | Peťula
Rozhovor s Luckou na 41. ročníku dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově (r. 2009)Vondráčková, Konvičková a Písařík: Noví Golden Kids na scéně!?

8. června 2010 v 18:08 | Peťula
Na závěrečném večírku dětského Filmového festivalu ve Zlíně se spolu podezřele dlouho bavili zpěvačky Lucie Vondráčková (30), Markéta Konvičková (16) a herec a muzikant Martin Písařík (30)... K čemu tato povedená trojice závěrem došla? Lucie nebo Markéta se bude muset stát brunetou!

Lucka, Martin Písařík a Markéta Konvičková
V závěru večírku totiž došlo i na improvizované společné zpívání, kdy všichni přítomní naprosto strnuli úžasem, jak to všem třem mladým zajíčkům společně ladí. Zkušení manažeři při pohledu na sympatické a ohebné interprety už dokonce začali probírat možný vznik nástupců legendárních The Golden Kids!

Tuto skupinu tvořili v letech 1968 - 1970 zpěváci Marta Kubišová, Helena Vondráčková a Václav Neckář a nutno říci, že společně slavili nevídaný úspěch. Není tak divu, že i dnes si bude na jejich zašlé slávě chtít ledaskdo ,,namastit kapsu". A proč ne právě pomocí nezkažené Konvičkové, proslavené Vondráčkové a fešného Písaříka?
Ani jeden ze zmiňované trojice se této myšlence sice nebránil, ovšem největším problémem zatím stále zůstává jediné: která z obou blondýn by se po vzoru Marty Kubišové stala brunetou? To se bohužel Markéta ani Lucie stále nedohodly...


Mlýn klape svou

6. června 2010 v 19:19 | Peťula
Včera ve 20:00 hodin na Čt 1 dávali přímý přenos z vyhlášení zlínského filmového festivalu, kde vystupovala i Lucka Vondráčková a spolu s Martinem Písaříkem zpívala písničku Mlýn klape svou...


Na klapce přibyl slon od doktorky Vondráčkové

4. června 2010 v 15:45 | Peťula
Rozhovor s Luckou, který se uskutečnil ve Zlíně na tzv. Zlínfestu, kde se pořádal filmový festival (rozhovor je na 3 straně).


Ve zlíně

Lucka

Fotky jsou z ofociálního fanWebu LV...Luckav.cz

Videa....

3. června 2010 v 18:26 | Peťula
Láska na 100 let s Petrem Bende :)


Rozhovor s Luckou v rádiu Český rozhlas 2


Absolutní absurdistán - silvestrovský bonus